Jesteś w:
Zawody fitness
»
SEZON 2016
» Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Juniorów i Weteranów 2016
|
Kategoria FITNESS
Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness 2016 Warszawa 08-09 październik
Juniorki Fitness Wszechkategoria (14 - 23 lat) WYNIKI Finał
1 Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 2 Marta Sawiniec UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski (B) 3 Izabela Szlachetka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski (B) 4 Natalia Wierzbińska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski (B) 5 Aleksandra Gęsińska WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński 6 Anna Kotowicz AFS Szczecinek 7 Oliwia Grzybek WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński (B) 8 Paulina Florczak UKS Spartanie Sanok
Juniorzy Fitness Wszechkategoria (14 - 23 lat) Wyniki:
1 Krystian Piech UKS Spartanie Sanok 2 Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 3 Szymon Koszuta WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński 4 Mateusz Suwała UKS Spartanie Sanok (B) |
|
BIKINI FITNESS WETERANEK ( + 35 lat)
Weteranki bikini fitness wszechkategoria (powyżej 35 lat) 15 zawodniczek na starcie
1 Katarzyna Dmochewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 2 Anna Kisielewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz 3 Monika Zborowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski (B) 4 Paulina Rzeczkowska Aesthetic Lublin 5 Joanna Słomińska KPSKiF Violetta Bydgoszcz (B) 6 Agnieszka Kubaczka KS Olimp Zabrze |
|
BIKINI FITNESS JUNIOREK kategorie do 163 cm i pow. 163 cm
Juniorki bikini fitness do 163 cm (16 - 23 lat) Wystartowało 14 zawodniczek
1 Monika Bodalska KS Olimp Zabrze 2 Justyna Zięcina KS Olimp Zabrze (B) 3 Magdalena Suwińska MTKKF Lidzbark Warmiński 4 Karolina Morkowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia 5 Klaudia Stachura KS Olimp Zabrze (B) 6 Paulina Markiefka KS Olimp Zabrze (B)
Juniorki bikini fitness powyżej 163 cm (16 - 23 lat) w tej kategorii wystartowało 20 zawodniczek
1 Monika Grzebieluch KS Olimp Zabrze 2 Marta Mila UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 3 Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz 4 Patrycja Cichowska KS Olimp Zabrze (B) 5 Vladyslava Bondarenko KS Olimp Zabrze (B) 6 Natalia Pigoń KS Body Line Group Łódź
Juniorki bikini fitness OPEN
1 Monika Bodalska |
|
FITNESS PLAŻOWE JUNIORÓW
Na FIWE Miedzynarodowe Targi Fitness & Wellness MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS 2016 WARSZAWA
Juniorzy w fitness plażowym do 178 cm (16 - 23 lat) Na starcie 17 zawodników
1 Michał Grygowicz KS Olimp Zabrze 2 Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź 3 Patryk Walczuk KS Start Strzegom 4 Karol Wewiór KS Sandow Śrem 5 Marcin Wrzeszcz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 6 Bartosz Klimowicz60 UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski (B)
Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm (16 - 23 lat) Na starcie 28 zawodników
1 Adam Piwko UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski 2 Jakub Pawelski KS Sandow Śrem 3 Rafael Malinowski KS Michael Warszawa 4 Dominik Gołębiowski KS Body Line Group 5 Łódź Krzysztof Kępski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa 6 Dawid Dolecki Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Juniorzy w fitness plażowym OPEN 1 Michał Grygowicz Olimp Zabrze |
|
Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness
Juniorki Fitness Sylwetkowego Wszechkategoria (16 - 23 lat) Na starcie 5 zawodniczek
1 Joanna Białas KS Sandow Śrem 2 Magdalena Duszyńska KS Olimp Zabrze 3 Wioletta Dzikowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia 4 Anna Kapusta KS Olimp Zabrze (B) 5 Natalia Pisanko Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia (B) |
|
WETERANKI FITNESS SYLWETKOWE
Weteranki Fitness Sylwetkowego Wszechkategoria (powyżej 35 lat) Na starcie 13 zawodniczek
1 Marta Górzyńska KS Olimp Zabrze 2 Małgorzata Jodełka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa 3 Ilona Eljasz-Peresiak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa (B) 4 Luiza Szarecka KS Paco Lublin 5 Kinga Jankowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz 6 Urszula Kosianowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa (B) |
|
WETERANKI FITNESS ATLETYCZNE
Weteranki w fitness atletycznym; wszechkategoria (powyżej 35 lat)
1 Katarzyna Wydra KPSKiF Violetta Bydgoszcz 2 Magdalena Wiącek Olimp Zabrze |
|
WETERANI W FITNESS PLAŻOWYM
Weterani w fitness plażowym; wszechkategoria (powyżej 40 lat)
1 Piotr Zieliński KS Paco Lublin 2 Adam Chrząszcz KS Paco Lublin (B) 3 Krzysztof Wojciechowski TKKF Goliat Głogów 4 Robert Król KS Paco Lublin (B)
komplet wyników z kategoriami kulturystyki w linku |