Mistrzostwa Europy WFF-WBFF LITWA KOWNO 2013
Napisane: 26 maja 2013, o 20:10
WYNIKI POLEK W KATEGORII FITNESS FITNESS MODEL:
MISTRZOSTWA EUROPY WFF-WBBF
,,45-th AMBER PRIX INTERNATIONAL"
KOWNO LITWA 25 maja 2013
FIT-KID
Do 8 lat
I Linda Falkiewicz AFS Gdańsk
II Natalia Chustak AFS Gdańsk
III Zuzanna Wolska AFS Gdańsk
Do 10 lat
I Karolina Wasiołka AFS Gdańsk
Do 12 lat
I Wiktoria Parkot AFS Gdańsk
I Kinga Bąkowska AFS Gdańsk
II Patrycja Kołowska AFS Gdańsk
III Maja Król MDK Radom
Do 14 lat
I Nicole Lewicka ŁOCHOWO
II Wiktoria Wlazło MDK Radom
III Monika Łuszczak MDK Radom
FITNESS AEROBIC
Kat. do 21 lat
I Oliwia Golińska AFS Gdańsk
II Klaudia Korpan AFS Gdańsk
III Natalia Zimnoch AFS Gdańsk
Kat. pow.21 lat
II Edyta Drąg Warszawa
FITNESS DUETY
I Wiktoria Parkot i Kinga Małgorzata Bąkowska
II Klaudia Korpan i Oliwia Aga Goliñska
FITNESS MODEL
Kat. do 165cm
II Karolina Całus WŁOCŁAWEK
III Natalia Zimnoch AFS Gdańsk
Kat. powyżej 165cm
I Ludmiła Zielińska RZESZÓW
W SUMIE 5 ZŁOTYCH, 6 SREBRNYCH I 8 BRĄZOWYCH dla POLISH FITNESS TEAM
Do tego ekipa naszych kulturystów zdobyła: 5 ZŁOTYCH i 3 SREBRNE
a także tytuł najlepszego kulturysty w Kat. OPEN BODYBUILDING dla Andrzeja Brzezińskiego.
MISTRZOSTWA EUROPY WFF-WBBF
,,45-th AMBER PRIX INTERNATIONAL"
KOWNO LITWA 25 maja 2013
FIT-KID
Do 8 lat
I Linda Falkiewicz AFS Gdańsk
II Natalia Chustak AFS Gdańsk
III Zuzanna Wolska AFS Gdańsk
Do 10 lat
I Karolina Wasiołka AFS Gdańsk
Do 12 lat
I Wiktoria Parkot AFS Gdańsk
I Kinga Bąkowska AFS Gdańsk
II Patrycja Kołowska AFS Gdańsk
III Maja Król MDK Radom
Do 14 lat
I Nicole Lewicka ŁOCHOWO
II Wiktoria Wlazło MDK Radom
III Monika Łuszczak MDK Radom
FITNESS AEROBIC
Kat. do 21 lat
I Oliwia Golińska AFS Gdańsk
II Klaudia Korpan AFS Gdańsk
III Natalia Zimnoch AFS Gdańsk
Kat. pow.21 lat
II Edyta Drąg Warszawa
FITNESS DUETY
I Wiktoria Parkot i Kinga Małgorzata Bąkowska
II Klaudia Korpan i Oliwia Aga Goliñska
FITNESS MODEL
Kat. do 165cm
II Karolina Całus WŁOCŁAWEK
III Natalia Zimnoch AFS Gdańsk
Kat. powyżej 165cm
I Ludmiła Zielińska RZESZÓW
W SUMIE 5 ZŁOTYCH, 6 SREBRNYCH I 8 BRĄZOWYCH dla POLISH FITNESS TEAM
Do tego ekipa naszych kulturystów zdobyła: 5 ZŁOTYCH i 3 SREBRNE
a także tytuł najlepszego kulturysty w Kat. OPEN BODYBUILDING dla Andrzeja Brzezińskiego.